Nadaj nowy wymiar swojemu uśmiechowi

Leczenie stomatologiczne stosuje się w profilaktyce próchnicy zębów oraz w przypadku powstałych już ubytków próchniczych. Polega ono zapobieganiu powstania próchnicy lub na usunięciu zmian próchniczych, a następnie odbudowie tkanek zęba odpowiednimi materiałami. Stopień zaawansowania zmian próchniczych ma wpływ nie tylko na stan jamy ustnej, ale także stan zdrowia całego organizmu. Dlatego tak ważna jest dbałość o stan uzębienia.

W naszym gabinecie leczenie próchnicy odbywa się przy użyciu najlepszej jakości sprzętu i doskonałych materiałów używanych do wypełnień zęba.

Usuwanie próchnicy może się odbywać w znieczuleniu miejscowym przy użyciu „komputerowego” znieczulenia, jest wtedy całkowicie bezbolesne. Taką możliwość daje urządzenie Wand Plus zapewniające delikatne i bezbolesne podanie środka znieczulenia miejscowego.

Korzystamy z najlepszych wypełnień, dzięki czemu możliwe jest osiągnięcie kształtu i połysku odbudowywanego zęba jak w naturze. Dostępna jest szeroka paleta kolorów wypełnień, która pozwala idealnie dobrać odcień tak, aby wypełnienie nie odróżniało się od naturalnej części zęba.

Dzięki dużym zdolnościom manualnym naszych lekarzy udaje się odbudować ząb w sposób idealny, osiągając wysoki poziom estetyki i zachowując przy tym funkcjonalność zęba.

Pełny zakres usług leczenia stomatologicznego w zakładce Cennik

Odwiedź nas

ul. Kowalska 12, Zabrze
Bezpłatny parking w odległości 100 m.

Znajdź nas w Mapach Google
Godziny otwarcia:

PONIEDZIAŁEK
1500-2000 • lek. stom. Małgorzata Cwynar

WTOREK
830-1200 • lek. stom. Bartosz Świątnicki
1500-2000 • lek. stom. Bożena Świątnicka

ŚRODA
1500-2000 • lek. stom. Bartosz Świątnicki

CZWARTEK
1500-2000 • lek. stom. Bartosz Świątnicki

PIĄTEK
1500-2000 • lek. stom. Bartosz Świątnicki

Czynne w sobotę,
po uprzedniej rejestracji telefonicznej.

Kontakt z nami

Telefon: +48 792 653 848

E-mail: gabinet@dentysta-zabrze.pl